Praha a pražské věže

Je všeobecně známé, že Praha patří mezi nejvýznamější kulturní města v rámci České republiky, v Evropě, ale i ve světě. Tímto projektem se snažíme našemu hlavnímu městu Praha dále pomáhat v této tradici a jejím návštěvníkům nabídnout kvalitní kulturní zážitek z pražských věží.

Nadále se snažíme zpřístupnit další prostory v pražských věžích, budujeme kvalitní zázemí a informační systémy, pořádáme kulturní a zábavní akce. Nabízíme prostory firmám a organizacím. Snažíme se Vám nabídnout to nejlepší.

Navštivte pražské věže, navštivte město Praha (město věží).

Prague invites you.

Praha a výlety

Pražské věže jsou ideální přiležitostí na zajímavé výlety pro celou rodinu. Pokud chcete nevšední zajímavý zážitek, zvolte pražské věže a vyberte ta nejzajímavější místa v Praze  pro vaše výlety:

 Prague is beautiful.

Pražské památky

Město Praha a Česká republika nabízí opravdu velké množství památek, které stojí za to vidět. Pražské věže patří mezi ty nejvýznamější z nich. Až budete plánovat své výlety, nezapomeňte na ně. Naše společnost Vám nabízí další možnosti spojené s pražskými památkami. Bereme naší prácí vážně, staráme se o Vás, staráme se o pražské věže, staráme se o pražské památky.

 Prague Towers are in TOP of Prague sights.

Česká republika

Pražské věže jsou významným kulturním dědictvím České republiky a města Prahy. Našim cílem je informovat domácí i zahraniční návštěvníky o této jedinečné možnosti návštěvy pražských věží. Česká republika a Praha, k tomu neodmyslitelně patří pražské věže

  • Členstvím v klubu pražských věží získáte možnost velmi zajímavých slev a výhod, tato nabídka je neomezená a platí v rámci celé České republiky. Registrace do klubu pražské věže je zdarma. 

 Prague - Heart of Europe.

 

Expozice

Historické sály - Brožíkův, Jiříkův

Gotická kaple s pohledem na figury apoštolů
(dlouhodobě vystaven model Mariánského sloupu )

Gotická věž s vyhlídkou
ochoz ve výšce 41 m

Orloj
12 apoštolů, kalendárium, provoz každou celou hodinu 9 - 21

Románsko-gotické podzemí radnice
náznaková historická expozice
 

 Unikátní výstava "Jiný vzduch - zavři oči a otevři okno"

Pražské věže se staly hlavními partnery výstavy česko-slovenských surrealistů "Jiný vzduch - zavři oči a otevři okno“. 

 Konat se bude od 10. 2. – 4. 4. 2012 ve výstavních prostorách Staroměstské radnice.
Více informací o výstavě na http://www.artmovement.cz/.
 

Troubení historických trubačů denně každou celou hodinu.

 


flash