Praha a pražské věže

Je všeobecně známé, že Praha patří mezi nejvýznamější kulturní města v rámci České republiky, v Evropě, ale i ve světě. Tímto projektem se snažíme našemu hlavnímu městu Praha dále pomáhat v této tradici a jejím návštěvníkům nabídnout kvalitní kulturní zážitek z pražských věží.

Nadále se snažíme zpřístupnit další prostory v pražských věžích, budujeme kvalitní zázemí a informační systémy, pořádáme kulturní a zábavní akce. Nabízíme prostory firmám a organizacím. Snažíme se Vám nabídnout to nejlepší.

Navštivte pražské věže, navštivte město Praha (město věží).

Prague invites you.

Praha a výlety

Pražské věže jsou ideální přiležitostí na zajímavé výlety pro celou rodinu. Pokud chcete nevšední zajímavý zážitek, zvolte pražské věže a vyberte ta nejzajímavější místa v Praze  pro vaše výlety:

 Prague is beautiful.

Pražské památky

Město Praha a Česká republika nabízí opravdu velké množství památek, které stojí za to vidět. Pražské věže patří mezi ty nejvýznamější z nich. Až budete plánovat své výlety, nezapomeňte na ně. Naše společnost Vám nabízí další možnosti spojené s pražskými památkami. Bereme naší prácí vážně, staráme se o Vás, staráme se o pražské věže, staráme se o pražské památky.

 Prague Towers are in TOP of Prague sights.

Česká republika

Pražské věže jsou významným kulturním dědictvím České republiky a města Prahy. Našim cílem je informovat domácí i zahraniční návštěvníky o této jedinečné možnosti návštěvy pražských věží. Česká republika a Praha, k tomu neodmyslitelně patří pražské věže

  • Členstvím v klubu pražských věží získáte možnost velmi zajímavých slev a výhod, tato nabídka je neomezená a platí v rámci celé České republiky. Registrace do klubu pražské věže je zdarma. 

 Prague - Heart of Europe.

 

Expozice

Kajka - bývalá pozorovatelna StB

Návštěvníci Prahy mají od čtvrtka 15. 4. 2010 možnost vidět Malou Stranu očima agentů tajných služeb. Ve věži Chrámu sv. Mikuláše na Malostranském náměstí se po náročné rekonstrukci otevírá veřejnosti bývalá pozorovatelna Státní bezpečnosti. Autentický prostor i doplňující expozice jsou českým unikátem. Přesto, že pozorovatelen bylo jen v Praze více než 70, je malostranská KAJKA jedinou zpřístupněnou.

VB před věží
VB před věží
VB před věží
VB před věží
VB před věží
VB před věží
 
Stálá expozice Kajka
Stálá expozice Kajka
Stálá expozice Kajka
Stálá expozice Kajka
Stálá expozice Kajka
 

 
 Pražské zvony

Od 11. 4. 2008 expozice "Pražské zvony" představuje nejvýznamnější pražské věže a jejich zvony, obecnou historii a vývoj zvonů, jejich výrobu a výzdobu a legendy se zvony spojené.

 

Troubení historických trubačů denně každou celou hodinu.
 


 


flash