Praha a pražské věže

Je všeobecně známé, že Praha patří mezi nejvýznamější kulturní města v rámci České republiky, v Evropě, ale i ve světě. Tímto projektem se snažíme našemu hlavnímu městu Praha dále pomáhat v této tradici a jejím návštěvníkům nabídnout kvalitní kulturní zážitek z pražských věží.

Nadále se snažíme zpřístupnit další prostory v pražských věžích, budujeme kvalitní zázemí a informační systémy, pořádáme kulturní a zábavní akce. Nabízíme prostory firmám a organizacím. Snažíme se Vám nabídnout to nejlepší.

Navštivte pražské věže, navštivte město Praha (město věží).

Prague invites you.

Praha a výlety

Pražské věže jsou ideální přiležitostí na zajímavé výlety pro celou rodinu. Pokud chcete nevšední zajímavý zážitek, zvolte pražské věže a vyberte ta nejzajímavější místa v Praze  pro vaše výlety:

 Prague is beautiful.

Pražské památky

Město Praha a Česká republika nabízí opravdu velké množství památek, které stojí za to vidět. Pražské věže patří mezi ty nejvýznamější z nich. Až budete plánovat své výlety, nezapomeňte na ně. Naše společnost Vám nabízí další možnosti spojené s pražskými památkami. Bereme naší prácí vážně, staráme se o Vás, staráme se o pražské věže, staráme se o pražské památky.

 Prague Towers are in TOP of Prague sights.

Česká republika

Pražské věže jsou významným kulturním dědictvím České republiky a města Prahy. Našim cílem je informovat domácí i zahraniční návštěvníky o této jedinečné možnosti návštěvy pražských věží. Česká republika a Praha, k tomu neodmyslitelně patří pražské věže

  • Členstvím v klubu pražských věží získáte možnost velmi zajímavých slev a výhod, tato nabídka je neomezená a platí v rámci celé České republiky. Registrace do klubu pražské věže je zdarma. 

 Prague - Heart of Europe.

 

Ostatní

Noční prohlídky Národního divadla

Od srpna 2011 nabízí Pražské věže nejen pro členy klubu Pražských věží, ale také pro Pražany a turisty prohlídku historických prostor Národního divadla.

Součástí prohlídkového okruhu je prohlídka vstupního vestibulu, místnosti se základními kameny, prohlídka modelů ND před požárem a současného vzhledu, centrální šatnu, prezidentský portyk, hlediště, foyer, balkon, foyer na 1. galerii, šatny herců a v případě příznivého počasí vystoupí návštěvníci i na střechu ND k Trigám.

Noční prohlídky Národního divadla, které trvají přibližně jednu hodinu, budou pořádány pravidelně. Odborný výklad zajišťují průvodci Pražských věží.

Podrobné informace o plánovaných prohlídkách najdete zde

Hihlík - plyšová postavička

Nabízíme možnost zakoupení plyšové postavičky Hihlíka ze známé knihy Lichožrouti od autorů Pavla Šruta a Galiny Miklínové.

Hihlíka si můžete zakoupit na Petřínské rozhledně a Staroměstské radnici.
Více na www.lichozrouti.cz

 


flash