Praha a pražské věže

Je všeobecně známé, že Praha patří mezi nejvýznamější kulturní města v rámci České republiky, v Evropě, ale i ve světě. Tímto projektem se snažíme našemu hlavnímu městu Praha dále pomáhat v této tradici a jejím návštěvníkům nabídnout kvalitní kulturní zážitek z pražských věží.

Nadále se snažíme zpřístupnit další prostory v pražských věžích, budujeme kvalitní zázemí a informační systémy, pořádáme kulturní a zábavní akce. Nabízíme prostory firmám a organizacím. Snažíme se Vám nabídnout to nejlepší.

Navštivte pražské věže, navštivte město Praha (město věží).

Prague invites you.

Praha a výlety

Pražské věže jsou ideální přiležitostí na zajímavé výlety pro celou rodinu. Pokud chcete nevšední zajímavý zážitek, zvolte pražské věže a vyberte ta nejzajímavější místa v Praze  pro vaše výlety:

 Prague is beautiful.

Pražské památky

Město Praha a Česká republika nabízí opravdu velké množství památek, které stojí za to vidět. Pražské věže patří mezi ty nejvýznamější z nich. Až budete plánovat své výlety, nezapomeňte na ně. Naše společnost Vám nabízí další možnosti spojené s pražskými památkami. Bereme naší prácí vážně, staráme se o Vás, staráme se o pražské věže, staráme se o pražské památky.

 Prague Towers are in TOP of Prague sights.

Česká republika

Pražské věže jsou významným kulturním dědictvím České republiky a města Prahy. Našim cílem je informovat domácí i zahraniční návštěvníky o této jedinečné možnosti návštěvy pražských věží. Česká republika a Praha, k tomu neodmyslitelně patří pražské věže

  • Členstvím v klubu pražských věží získáte možnost velmi zajímavých slev a výhod, tato nabídka je neomezená a platí v rámci celé České republiky. Registrace do klubu pražské věže je zdarma. 

 Prague - Heart of Europe.

 

Váš názor

Služby Pražských věží

Vážený pane Bartáku, vážení ve společnosti Prague Towers,

děkuji Vám za skvělé služby, které poskytujete. Úžasné přednášky konané na pražských věžích, které realizují vždy ti nejlepší z oboru daného tématu.

Pane Bartáku, Vaše krásné informační emaily i ochotné a rychlé odpovědi na případné dotazy, to je jako třešnička na Vašem velmi povedeném dortu péče o pražské věže!

Díky, přeji hlavně hodně energie do další práce a dostatek entuziasmu, protože bohužel český člověk je v tomto ohledu trošku nevděčným :o) a ne vždy takovou profesionalitu dokáže přiměřeně ocenit.

S pozdravem,
A.G.
 

Přednáška na Prašné bráně

Přednášel prof. PhDr. Petr Čornej, DrSc. na téma Evropský rozměr husitství.

Dobrý den, pane Bartáku,

včera byla přednáška úplně úžasná. Pan doktor Čornej je opravdu nejen mimořádný odborník, ale i poutavý vypravěč.

Díky!!!

Dnes se již těším na jeho další přednášku :o)

Zdravím a přeji Vám krásný slunečný den!

Andrea
 

Expozice

(19. 5. 2010) Dobrý den,chci Vám poděkovat za bezva výlet,děti byly spokojené a vše proběhlo ke spokojenosti všech zúčastněných,Vaše expozice rádi doporučíme dalším. D. S. Chomutov (školní výlet)

Klub pražských věží

(11. 3. 2010) Dobrý večer pane Barták,

nedá mi to a musím Vám vřele poděkovat za Vaše aktuálni a živé informace z pražských věží. Mám velkou radost – jako milovnice Prahy, že organizujete tyto akce a určitě Vaše nabídky budu rozšiřovat I mezi své známé.

S přáním úspěšného pokračování Vaší činnosti se loučí M. K.

 

Přednáška o husitství na Prašné bráně

(23. 2. 2010) Vážení, děkuji za upřesnění i za překrásný večer s přednáškou.Vrátil jsem se do minulosti a přednášek pana faráře z Vinohrad do mládí.Dokonce jsem vyšel i na věž a krásný výhled. Zdravím. J. S.

 

Požádání o ruku na Petřínské rozhledně

Vážení pánové,

děkujeme Vám za zoragnizování krásného prostředí pro náš velký krok.
Stal se z toho mimořádný zážitek na celý život, na který budeme rádi vzpomínat.

Přejeme Vám mnoho dalších úspěšných akcí.

T. a D.

 

Kniha návštěv


flash